Dell Alienware 15" Backpack AWV15BP-2.0
Description
Dell Alienware 15" Vindicator Black Backpack AWV15BP-2.0. Designed to impress, the Alienware Vindicator backpack boasts an extremely durable exterior with room in its 3 main compartments to protect your goods. It fits up to 15.6-Inch Alienware.
Part Number: AWV15BP-2.0
Compatible Part Numbers: A9209064
Specifications:
-Width 14.5 in
-Depth 6.5 in
-Height 21 in