Dell Latitude D400 12.1" Intel P 1.40GHz
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDLLTDD400WXP
Brand Dell Computers
Model 1.25GB RAM 40GB HDD
Category Laptops & Tablets
Condition Pre-Owned Grade B
Condition Description Please Note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended! Comes with a brand new AC Power Adapter only. No other accessories included.
Description
Dell Latitude D400 12.1" 1024x768 Intel Pentium M 1.40GHz Processor 1.25GB RAM 40GB HDD Hard Drive Windows Windows XP Professional SP2 Laptop PC.

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D400 |
| Operating System | Microsoft Windows XP Professional SP2 |
| Screen | 12.1" 1024x768 |
| Processor | Intel Pentium M 1.40GHz Processor |
| Memory | 1.25GB RAM |
| Hard Drive | 40GB HDD |
| Graphics | Intel 82852/82855 GM/GME |
| Ports and Slots | 3 x USB 2.0 ports 1 x Mac Serial port 1 x 15-pin VGA port 1 x RJ-45 Ethernet jack 1 x RJ-11 port 1 x 1394 FireWire port 1 x DE-9 Serial RS232 port 1 x Microphone jack 1 x Headphone jack 1 x DC power port 1 x Lock slot |




