Dell Latitude D600 1.40GHz Win XP Pro
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDELLTDD60014
Brand Dell Computers
Model 14" 512GB RAM 30GB HDD
Category Laptops & Tablets
Condition Pre-Owned Grade B
Condition Description Please Note, this item is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended! Also, there is one missing rubber foot. Comes with AC Adapter Only! No other accessories! Please see detailed images attached!
Description
Dell Latitude D600 14" XGA 1024 x 768 Intel Pentium M 1.40GHz Processor 512GB RAM 30GB HDD Windows XP Professional Laptop PC.


Specifications:
Specifications:
| Manufacturer: | Dell |
| Model: | Latitude D600 |
| Operating Systems: | Microsoft Windows XP Professional |
| Display: | 14" XGA 1024 x 768 |
| Processor: | Intel Pentium M 1.40GHz Processor |
| Memory: | 512MB RAM |
| Hard Drive: | 30GB HDD |
| Optical Drive: | DVD-ROM |
| Graphics / Video: | ATI Mobility Radeon 9000 |
| Ports & Slots: | 2 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA Port 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |
| Wi-Fi: | Yes |
