Dell Latitude D600 14" 1.8GHz Win 2000 P
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDLLATD600W20
Brand Dell Computers
Model 512MB DDR2 SDRAM 40GB HDD
Category Laptops & Tablets
Description
Dell Latitude D600 14" Super XGA+ Intel Pentium M 745 1.80GHz Processor 512MB DDR2 SDRAM 40GB HDD Hard Drive Windows 2000 Professional 32-Bit Laptop PC.
Please note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended!

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D600 |
| Operating System | Microsoft Windows 2000 Professional 32-Bit |
| Screen | 14" Super XGA+ |
| Processor | Intel Pentium M 745 1.80GHz Processor |
| Memory | 512MB DDR2 SDRAM |
| Hard Drive | 40GB HDD |
| Graphics | Radeon 9000 |
| Wireless | Yes |
| Ports and Slots | 2 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |






