Dell Latitude D600 14" Win 2000 Pro
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDELLATIDD600
Brand Dell Computers
Model 512MB DDR2 40GB HD 1.6GHz
Category Laptops & Tablets
Description
Dell Latitude D600 14" Intel Pentium M 725 1.60GHz Processor 512MB DDR2 SDRAM 40GB HDD Hard Drive Windows 2000 Professional 32-Bit Laptop PC.
Please note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended!

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D600 |
| Operating System | Microsoft Windows 2000 Professional 32-Bit |
| Screen | 14" |
| Processor | Intel Pentium M 725 1.60GHz Processor |
| Memory | 512MB DDR2 SDRAM |
| Hard Drive | 40GB HDD |
| Wireless | Yes |
| Ports and Slots | 2 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |






