Dell Latitude D600 14" Win 7 Ult 1.70GHz
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDLLTDD600W7U
Brand Dell Computers
Model 1GB RAM 60GB HDD
Category Laptops & Tablets
Condition Pre-Owned Grade B
Condition Description Please Note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended! Comes with a brand new AC Power Adapter only. No other accessories included.
Description
Dell Latitude D600 14" 1024x768 Intel Pentium M 1.70GHz Processor 1GB RAM 60GB HDD Hard Drive Windows 7 Ultimate 32-Bit Laptop PC.

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D600 |
| Operating System | Microsoft Windows 7 Ultimate 32-Bit |
| Screen | 14" 1024x768 |
| Processor | Intel Pentium M 1.70GHz Processor |
| Memory | 1GB RAM |
| Hard Drive | 60GB HDD |
| Graphics | ATI Radeon 9000 |
| Ports and Slots | 2 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA Port 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |




