Dell Latitude D610 1.60GHz Win XP Pro
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code LTPDLLAITD61014
Brand Dell Computers
Model 14" 1.5GB DDR2 40GB HDD
Category Laptops & Tablets
Condition Pre-Owned Grade B
Condition Description Please Note, this item is used and has scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended! Comes with AC Adapter Only! No other accessories!
Description
Dell Latitude D610 14" XGA 1024x768 Intel Pentium M 1.60GHz Processor 1.5GB DDR2 RAM 40GB HDD Hard Drive Windows XP Professional Laptop PC.

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D610 |
| Operating System | Microsoft Windows XP Professional |
| Screen | 14" XGA 1024x768 |
| Processor | Intel Pentium M 1.60GHz Processor |
| Memory | 1.5GB DDR2 |
| Hard Drive | 40GB HDD |
| Optical Drive | CD-RW/DVD Combo |
| Graphics | Intel 915GM |
| Wireless | Yes |
| Ports and Slots | 4 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |




