Dell Latitude D610 14" 1.60GHz 1GB DDR2
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Description
Dell Latitude D610 14" Super XGA+ 1400x1050 Intel Pentium M 725 1.60GHz Processor 1GB DDR2 SDRAM 40GB HDD Hard Drive Windows 2000 Professional 32-Bit Laptop PC.
Please note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended!

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D610 |
| Operating System | Microsoft Windows 2000 Professional 32-Bit |
| Screen | 14" Super XGA+ 1400x1050 |
| Processor | Intel Pentium M 725 1.60GHz Processor |
| Memory | 1GB DDR2 SDRAM |
| Hard Drive | 40GB HDD |
| Graphics | Intel 915GM |
| Wireless | Yes |
| Ports and Slots | 4 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |






