Dell Latitude D610 14" 2.13GHz Win XP HM
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Description
Dell Latitude D610 14" XGA 1024x768 Intel Pentium M 770 2.13GHz Processor 2GB DDR2 SDRAM 80GB HDD Hard Drive Windows XP Home Edition 32-Bit Laptop PC.
Please note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully operational and functions as intended!

Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | Latitude D610 |
| Operating System | Microsoft Windows XP Home Edition 32-Bit |
| Screen | 14" XGA 1024x768 |
| Processor | Intel Pentium M 770 2.13GHz Processor |
| Memory | 2GB DDR2 SDRAM |
| Hard Drive | 80GB HDD |
| Graphics | Radeon X300 |
| Wireless | Yes |
| Ports and Slots | 4 x USB Ports 1 x RJ-45 Ethernet Port 1 x VGA 1 x PCMCIA Slot 1 x Headphone Port 1 x Microphone Port 1 x Power-Adapter Port 1 x Security-Cable Slot |






