Dell PowerEdge T310 Intel X3430 - No OS
We apologize but this item is currently unavailable. Please feel free to browse our website for other available items.
Item Code DELPCDSKPEDT310
Brand Dell Computers
Model 32GB DDR2 5000GB HDD
Category Pre-Built Pcs
Condition Pre-Owned Grade B
Condition Description Please note, this unit is used and has minor scuffs and scratches, but is fully tested, completely operational and functions as intended! Doesn't come with OS!
Description
Dell PowerEdge T310 Intel Xeon X3430 2.40GHz Processor 32GB DDR2 5000GB HDD Workstation Server Tower Desktop PC.
Specifications:
| Manufacturer | Dell |
| Model | PowerEdge T310 |
| Operating System | No OS |
| CPU | Intel Xeon X3430 2.40GHz Processor |
| Memory | 32GB DDR2 |
| Hard Drive | 500GB HDD |
| Optical Drive | DVD/RW |
| Form Factor | Tower |
